AUTO-RELAX STUDIO

W związku z ciągłym rozwojem marki AUTO-RELAX Car Detailing, poszukujemy kandydatów do naszego zespołu. Poszukujemy zarówno specjalistów jak i osób, które chciałyby poznać świat auto detailingu.

Jeżeli posiadasz doświadczenie branżowe, zajmowałeś się aplikacją folii lub profesjonalnym detailingiem, nie zwlekaj ze zgłoszeniem swojej aplikacji. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, lecz kochasz motoryzację, posiadasz prawo jazdy i wykazujesz się umiejętnościami manualnymi, dokładnością, wysoką kulturą osobistą oraz stawiasz na rozwój w branży profesjonalnego detailingu samochodowego, ta oferta również jest skierowana do Ciebie!

Gwarantujemy:

  • pracę z zespołem profesjonalistów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • prestiżowe zadania,

  • rozwój kompetencji pod okiem profesjonalistów

  • pracę z wyjątkowymi pojazdami, realizowaną w przemiłej, rodzinnej atmosferze.

Nie zwlekaj.

Dołącz do naszego zespołu
AUTO-RELAX Car Detailing.

Być może czekamy właśnie na Ciebie!