AUTO-RELAX STUDIO

Folie ochronne
oraz zabezpieczające PPF

Bezbarwne, bądź matowe folie ochronne są stosunkowo nowym sposobem zabezpieczeń samochodów. Przede wszystkim folie tego typu są bardzo grube (ok. 150mik.), dzięki czemu pozwalają zabezpieczyć lakier nawet przed bardzo grubymi zarysowaniami. Charakteryzują się niesamowitą trwałością, a w zależności od wyboru klienta są zupełnie klarowne i niewidoczne dla oka. Ochrona tego typu przeciwdziała również działaniu promieni UV i agresywnej chemii.

Najbardziej spektakularną właściwością takiej folii jest zdolność do samoregeneracji. Nawet wyraźne i dosyć głębokie zarysowania pod wpływem promieni słonecznych bądź ciepłej wody, potrafią samoczynnie się eliminować. Nie sposób również pominąć faktu, że folia bezbarwna to jedyny sposób na zapobiegnięcie tworzeniu się odprysków po uderzeniach drobnych kamieni. Ochrona lakieru folią to proces zupełnie odwracalny, nie wpływa na głębię koloru lakieru i nie ma żadnego wpływu na gwarancję pojazdu.

folie ochronne na aucie

Cena usługi ustalana indywidualnie

Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta przy użyciu specjalistycznych folii to najlepszy sposób na nowe oblicze samochodu oraz wyróżnienie pojazdu. 

Oklejanie karoserii to przede wszystkim alternatywa do nieodwracalnego i droższego procesu malowania. W dodatku podczas oklejania samochodów folią zabezpieczamy ich oryginalną powłokę lakierniczą, co pozwala zachować jej idealny stan i podwyższyć wartość samochodu przy odsprzedaży. Ogromną zaletą jest fakt, że folie dają możliwość ich całkowitego usunięcia, dzięki czemu w każdej chwili możemy powrócić do pierwotnego koloru auta lub wybrać zupełnie nowy kolor.

zmiana koloru auta

Cena usługi ustalana indywidualnie

Przyciemnianie szyb

Przyciemnianie folią szyb samochodowych to nie tylko efekt wizualny ale również kilka innych ważnych powodów takich jak:Podnoszą walory estetyczne samochodu

– Zwiększa prywatność – ogranicza widoczność do wnętrza pojazdu

– Stosowanie w samochodach z klimatyzacją – poprawia skuteczność jej działania

Polepsza komfort jazdy – nigdy więcej zmęczonych oczu podczas podróży

– Przyciemnianie szyb działa jak bariera, redukując 99% promieni UV, chronią Ciebie i twój samochód przed niszczącym działaniem promieni słonecznych, chronią przed odbarwianiem i niszczeniem tapicerki

W naszej ofercie znajdą państwo folie o różnym stopniu zaciemnienia dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować folię do gusty każdego Klienta. Pracujemy tylko na foliach renomowanej marki AVERY z dożywotną gwarancją na folię!

Podczas wykonywania usługi nie demontujemy tapicerki i nie wyjmujemy szyb, co za tym idzie nie ma możliwości powstania problemów z trzeszczącymi plastikami.s

Przyciemnianie szyb

Cena usługi ustalana indywidualnie

Przyciemnianie lamp samochodowych

Przyciemnianie folią świateł samochodu to najszybszy sposób, aby pojazd był bardziej interesujący, stylowy, a jego reflektory były chronione przed zewnętrznym negatywnym wpływem. Takie rozwiązanie zyskuje na coraz większej popularności.

Dlaczego warto zdecydować się na przyciemnianie lamp?

  • ochrona reflektorów przez niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi,
  • niepowtarzalny design,
  • nadanie sportowego wyglądu,
  • podkreślenie indywidualnego charakteru.

Przyciemnianie lamp nie wpływa niekorzystnie na moc świetlną reflektorów, gdyż wybieramy do tego specjalne folie. W ten sposób możemy przyciemnić reflektory w każdym modelu auta, bez względu na kształt zamontowanych kloszy.

Przyciemnianie lamp samochodowych

Cena usługi ustalana indywidualnie

Dechroming

Czym jest dechroming czy inaczej de-chroming?

Jest to usługa polegająca na oklejaniu (zmianie koloru elementów takie jaka listwy przyszybowe, relingi, ramki, klamki, itp) elementów chromowanych wykonywana folią kolorową, zazwyczaj w kolorze czarnego połysku. Na celu jest podniesienie walorów estetycznych samochodu, oraz ochrona tych elementów, jak również często ratowanie zniszczonych elementów.

Cena jest mocno związana z wielkością elementów, które mają zostać oklejone, dlatego zawsze wyceniany jest przez nas indywidualnie.