AUTO-RELAX STUDIO

Detailing wnętrza

Wnętrze auta jak nowe

Oprócz karoserii, warto również zadbać o wnętrze auta. Detailing wnętrza jest właśnie taką usługą. Bardzo wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z ilości zanieczyszczeń, które znajdują się we wnętrzu pojazdy. Zbierają się one na tapicerce, dywanikach, desce rozdzielczej, kierownicy i innych elementach. W trakcie zabiegu detailingu wnętrza nasi specjaliści zadbają zarówno o auta z tapicerką skórzaną, jak i tapicerką materiałową.

Detalig wnętrza samochodou

Usługa „detailing wnętrza” składa się z następujących elementów:

 • Dokładne odkurzanie wnętrza samochodu

 • Wymontowanie foteli w razie potrzeby

 • Pranie ekstrakcyjne wnętrza samochodu dywanów, tapicerki, podsufitki

 • Mycie elementów winylowych, plastikowych, skórzanych szczotkami z selekcjonowanego naturalnego włosia oraz środkiem przywracającym neutralne PH powierzchni

 • Czyszczenie skór

 • Suszenie wnętrza

 • Polerowanie elementów z drewna carbonu i stali

 • Mycie szyb środkami żelującymi i usunięcie osadów na szybach wewnętrznych

 • Nałożenie  dresingu zabezpieczającego „UV protect” na elementy plastikowe i winylowe,

 • Nałożenie naturalnych wosków na powierzchnie drewniane, carbon oraz stal

 • Maskowanie zadrapań na skórze

 • Nałożenie wysokogatunkowej odżywki na elementy skórzane

 • Ponowne odkurzanie dywanów

 • Zabezpieczenie dywanów oraz elementów tapicerowanych środkami impregnującymi

Pranie tapicerki

Tapicerka to element ciągle narażony na działanie czynników zewnętrznych, które na nią wpływają, szybko się brudzi i narażona jest na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Czyszczenie w samochodzie tapicerki materiałowej odpowiednio dobraną i profesjonalną chemią to bezpieczny zabieg, który przywróci świeży wygląd każdemu obiciu. Dokładne pranie i czyszczenie pozwala usunąć nawet największy brud, który występuje nawet głęboko w strukturze materiału (pranie metodą bonetowania i ekstrakcyjną). Pachnące i czyste wnętrze samochodu zdecydowanie wpływa na komfort każdej podróży oraz wpływa znacząco na samopoczucie podróżujących.

Operacją kończącą zabieg czyszczenia wnętrza jest ozonowanie kabiny lub parowa dezynfekcja, która dezynfekuje powietrze w aucie i zabija bakterie i drobnoustroje.

pranie tapicerki

CENA USŁUGI
od 250 zł

Impregnacja tapicerki materiałowej

to usługa polegająca na nałożeniu na wcześniej wyczyszczoną i odpowiednio przygotowaną tapicerkę powłoki zabezpieczającej. Przeznaczona dla materiałów która chroni je przed wodą, brudem oraz powstawaniem plam. Produkt jest łatwy w użyciu oraz bezpieczny. Nie powoduje stwardnienia materiału oraz nie odbarwia go. Po aplikacji materiał posiada właściwości hydrofobowe oraz jest elastyczny.

Cechy:

 • Wytrzymuje do około 1 roku czasu (w zależności od użytkowania auta)
 • Posiada mocne właściwości hydrofobowe 
 • Jest odporny na promieniowanie UV 
 • Zapewnia ochronę przed powstawaniem plam
Impregnacja tapicerki materiałowej

CENA USŁUGI
od 99 zł

Pielęgnacja tapicerki skórzanej

Usługa czyszczenia skór w samochodzie przywrócisz urok i oryginalność tapicerce skórzanej. Zabieg wpływa znacząco na przedłużenie żywotności skór oraz doprowadza je do salonowego wyglądu.

Tapicerka skórzana jako element będący w ciągłym użyciu, bardzo szybko się brudzi i narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia. Czyszczenie skóry w samochodzie specjalistyczną chemią to bezpieczny zabieg dla naturalnej skóry, który przywróci idealny wygląd każdej tapicerce. Dokładne czyszczenie pozwala usunąć największy brud, który pojawił się nawet głęboko w strukturze skóry, a przy tym odżywia ją i przedłuża jej żywotność. Nie sposób pominąć, że czysta, pachnąca samochodowa skóra zdecydowanie wpływa na komfort każdej podróży, poprawia samopoczucie wszystkich pasażerów, a przy tym podwyższa wartość samochodu.

pielegnacja skorzanej tapicerki

CENA USŁUGI
od 300 zł

Hydrofobizacja szyb

Hydrofobizacja szyb polega na nałożeniu na szyby dedykowanej do tego celu powłoki tzw. „niewidzialnej wycieraczki”, która poprawia widoczność, w trudnych warunkach pogodowych oraz pozwala wydłużyć żywotność tradycyjnej wycieraczki samochodowej. Sprawia, że podróż staje się bezpieczniejsza i mniej męcząca. W okresie zimowym minimalizuje przywieranie szronu i lodu. Poprawia widoczność i bezpieczeństwo.

CENA USŁUGI od 80 zł

Hydrofobizacja szyb

Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych. Podczas procesu polerowania usuwamy wszelkie rysy, skazy i zmatowienia. Usługa przywraca, a nawet potęguje głębię koloru i nadaje szklisty blask karoserii. Warto podkreślić, że proces odnowy lakieru jest procesem trwałym i zupełnie bezpiecznym.

Zalety polerowania lakieru:

 • Idealnie gładka powierzchnia lakieru bez skaz i wad
 • Salonowy wygląd i blask
 • Podbicie głębi koloru
 • Podwyższenie wartości rynkowej samochodu
polerowanie lakieru

Jednoetapowa korekta tzw. one step — odświeżenie lakieru, ten etap dodaje głębi koloru, znikają mikrorysy. Twoje auto odzyskuje blask, A Ty znowu cieszysz się autem.

Dwuetapowa korekta lakieru – potrafi przynieść oszałamiający efekt. Renowacja lakieru w tym przypadku polega na dobraniu odpowiednich technik polerskich, eksperckiej wiedzy i sprawdzonym know how. Po wyborze tej usługi na nowo będziesz dumny ze swojego auta

Trzy etapowa korekta lakieru – pełna korekta lakieru – usługa dla najbardziej wymagających. Nie tylko usuwamy najcięższe zarysowania z poszanowaniem powłoki lakierniczej, to lakier finalnie jest wykończony, jakby właśnie został oblany taflą szkła. Cały samochód mieni od blasku.

Powłoka APEX

Powłoka APEX renomowanej niemieckiej marki POLYTOP to sealant zapewniający doskonały połysk i hydrofobowość.
Apex Seal jest sealantem, stanowiącym doskonałą z kombinacją naturalnego wosku Carnauba i syntetycznych wosków. Zawarte w produkcie polimery wchodzą w reakcję wiązania z powierzchnią lakieru, zwiększając w ten sposób żywotność. Rezultatem jest imponujący efekt mokrego, głębokiego połysku i długotrwały efekt hydrofobowy. Maksymalny efekt osiągniemy po około 12 godzinach od aplikakcji.

Najważniejsze cechy:

 • Łatwy w aplikacji
 • Doskonały efekt hydrofobowy
 • Imponujący efekt mokrego lakieru.
powloka apex

W każdej z usług detalingowych wykonujemy złożony proces chemiczno-mechanicznego usuwania wszelkiego rodzaju osadów i zabrudzeń,
a sama powłoka zabezpieczająca jest nakładana maszynowo.

PakietOpisOsobowe / SUVVan / TerenoweBusy / DostawczeBusy 9 os.
    Apex DetailingZAWIERA: MYCIE DETAILINGOWE + APEX. APEX jest to Sealant czyli idealna kombinacja naturalnego wosku CARNAUBA oraz najtrwalszych wosków syntetycznych a także polimerów. Rezultatem jest imponujący efekt mokrego auta,głębokiego połysku oraz długotrwały efekt hydrofobowości. Zabezpieczenie lakieru na okres do 6 miesięcy.
399 zł449 zł549 zł549 zł

Powłoka TRESOR

Polytop Tresor SF to środek do zabezpieczania i pielęgnacji lakierów. Doskonale wyważone połączenie twardych wosków, polimerów, teflonu, lubrykantu oraz środków czyszczących. Lakier zostaje zabezpieczony, powierzchnia gładka z głębokim połyskiem.
powłoka tresor auto

W każdej z usług detalingowych wykonujemy złożony proces chemiczno-mechanicznego usuwania wszelkiego rodzaju osadów i zabrudzeń,
a sama powłoka zabezpieczająca jest nakładana maszynowo.

Pakiet Opis Osobowe / SUV Van / Terenowe Busy / Dostawcze Busy 9 os.
     Tresor detailing ZAWIERA: MYCIE DETAILINGOWE + TRESOR.  Polytop Tresor SF to środek do zabezpieczania i pielęgnacji lakierów. Doskonale wyważone połączenie twardych wosków, polimerów, teflonu, lubrykantu oraz środków czyszczących. Lakier zostaje zabezpieczony, powierzchnia gładka z głębokim połyskiem. 449 zł 499 zł 599 zł 599 zł

Wosk twardy

Woskowanie jest jednym z nieuniknionych elementów dbałości o perfekcyjny wygląd samochodu. Warunkiem jest jednak, aby zostało przeprowadzone we właściwy sposób oraz z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków.

Efekt? Połysk będzie lustrzany, a kolor nabierze głębi. Auto będzie powłóczone swoistą warstwą ochronną, która zabezpieczy lakier przed mikrouszkodzeniami nawet na kilka miesięcy. Właściwie przeprowadzony proces woskowania ograniczy przyleganie brudu do pojazdu.

polerowanie lakieru

W każdej z usług detalingowych wykonujemy złożony proces chemiczno-mechanicznego usuwania wszelkiego rodzaju osadów i zabrudzeń,
a sama powłoka zabezpieczająca jest nakładana maszynowo.

PakietOpisOsobowe / SUVVan / TerenoweBusy / DostawczeBusy 9 os.
     Wosk twardy detailingZAWIERA: MYCIE DETAILINGOWE + WOSK TWARDY.  Twardy wosk samochodowy KOCH-CHEMIE W0.01 Hand Wax to preparat zabezpieczający klasy premium na bazie wosku, dla uzyskania hydrofobowej powierzchni lakieru o wysokim połysku.
Koch-Chemie Hand Wax W0.01 zawiera wosk carnauba klasy premium, który długotrwale konserwuje i zabezpiecza opracowane nim powierzchnie.
Składniki impregnujące tworzą gładką powierzchnię o bardzo dobrych właściwościach hydrofobowych. Lakier wyraźnie lśni, eksponując wysoki połysk.
499 zł549 zł649 zł649 zł

Powłoka ceramiczna

Powłoki ceramiczne ochronne lakieru są trwałym i skutecznym zabezpieczeniem Twojego samochodu. W dobie ekologii, lakiery samochodowe stały się bardzo miękkie i podatne na zarysowania nawet podczas procesu mycia! Między innymi z tego względu zaczęto stosować powłoki ceramiczne, które po utwardzeniu się na samochodzie tworzą warstwę szkła. Powłoka ceramiczna przeciwdziała nadmiernemu rysowaniu się karoserii oraz posiada szereg innych właściwości.

Powłoka ceramiczna jest odporna na promieniowanie UV, kwaśne deszcze oraz ostrą chemię, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż lakier po czasie wyblaknie. Dodatkowo ze względu na właściwości hydrofobowe oraz elektrostatyczne samochód o wiele mniej się brudzi, a jego pielęgnacja staje się o wiele szybsza i przyjemniejsza. Olbrzymią zaletą powłok ceramicznych jest również nadawanie lakierowi niesamowitej szklistości i podbicie głębi koloru. Karoseria jest zdecydowanie bardziej szklista, błyszcząca, a kolory wyraźniejsze i żywe.

powloka apex

Cena usługi ustalana indywidualnie

Detailing felg

Usługa detailingu i zabezpieczenia felg polega na dokładnym oczyszczeniu powierzchni felg i zabezpieczeniem ich przy wykorzystaniu dedykowanej powłoki ceramicznej lub dedykowanym woskiem.

100% przezroczysta powłoka ochronna felg odporna na wysokie temperatury i zanieczyszczenie. Utworzona na felgach powłoka posiada właściwości hydrofobowe, które sprawiają, że woda z łatwością po niej spływa, usuwając brud.

Detailing felg to także ochrona przed:

– zanieczyszczeniami drogowymi

– pyłem z klocków hamulcowych

– mikro zarysowaniami

CENA USŁUGI
od 399zł za kpl 4 felg

Regeneracja lamp i reflektorów

Powierzchnia reflektorów wykonana głównie jest z tworzywa sztucznego, które podczas eksploatacji pojazdu ulegają zarysowaniom i matowieniu. Reflektory narażone są również na promieniowanie UV, które ma niekorzystny wpływ na materiał klosza.

Zmatowiałe reflektory pogarszają znacznie emisje światła, zarysowania rozpraszają światło, uniemożliwiając pełne wykorzystanie mocy reflektorów. Renowacja reflektorów jest jednym z elementów zwiększających bezpieczeństwo użytkowania pojazdu, nie jedynie zwiększająca walor estetyczny. Polerowanie reflektorów pozwoli uzyskać gładką powierzchnię, usunięcie zarysowań, przejrzysty klosz reflektorów, umożliwiając pełną emisję światła.
Dodatkowo zabezpieczamy powierzchnie kloszy warstwą ochronną – dedykowaną powłoką ceramiczną lub folią zabezpieczającą.

detaling lamp

CENA USŁUGI
od 120zł za kpl lamp